Regál Alaska
SKU
AAR-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 60 cm
Výška: 195 cm
Hloubka: 39 cm
3 960,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 366,00 Kč
| GTIN | 5905370031713 |
|---|---|
| Hmotnost | 41 kg |
| Dekor | Bílá/Bílý lesk |
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Osvětlení | Ne, jako doplňková možnost. |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | ALASKA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 60 cm |
| Výška | 195 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport











Validate your login