Postel 90/200cm Tommy 20
SKU
TOMMY20-GE
Dodací lhůta
Šířka: 96 cm
Výška: 63 cm
Hloubka: 205 cm
5 400,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 590,00 Kč
Łóżko 90/200cm Tommy 20 to idealna propozycja dla dzieci i młodzieży. Wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada solidny stelaż pod materac oraz pojemnik na pościel. Dodatkowo, w opcji dostępna jest możliwość wyboru materaca. Łóżko posiada jedną szufladę na pościel, która porusza się na rolkowych prowadnicach. Uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie. Łóżko dostępne jest w kolorze grafitowym z dekorem enigma, co nadaje mu nowoczesnego i stylowego wyglądu. Wymiary łóżka to: szerokość 96cm, wysokość 63cm, głębokość 205cm. Łóżko Tommy 20 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność, wygodę i nowoczesny design.
| GTIN | 5905370027211 |
|---|---|
| Hmotnost | 63 kg |
| Dekor | Grafit/Enigma |
| Barva | Šedá |
| Styl | Dětský a Mládežnický |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Válečkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | TOMMY |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ano |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| Šířka | 96 cm |
| Výška | 63 cm |
| Hloubka | 205 cm |
transport















Validate your login