Postel 90/200cm Arizona
SKU
RRL-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 94 cm
Výška: 91 cm
Hloubka: 206 cm
5 760,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 896,00 Kč
| GTIN | 5905370031652 |
|---|---|
| Hmotnost | 60 kg |
| Dekor | Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Pokoj | Dětský pokoj, Obývací pokoj |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | ARIZONA |
| záruka | 24 měsíců |
| Rošt do postele | Ne, jako další možnost |
| Matrace | Ne, jako další možnost |
| Šířka | 94 cm |
| Výška | 91 cm |
| Hloubka | 206 cm |
transport


Validate your login