Výsuvný organizér na šperky SSQC451-949
SKU
SSQC451-949
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 50 cm
Výška: 5.2 cm
Hloubka: 50 cm
1 990,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 990,00 Kč
| GTIN | 5905370084191 |
|---|---|
| Hmotnost | 2 kg |
| Dekor | Šedá |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Kolekce | INGALILL |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 50 x 5.2 x 50 cm |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 5 cm |
| Hloubka | 50 cm |
transport
Následující produkty by vás mohli zajímat!







Please complete your information below to login.