Okrajové lišty STDZ01B
SKU
STDZ01B -D53
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 211 cm
Výška: 215 cm
Hloubka: 24 cm
4 032,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 032,00 Kč
RYCHLÝ PŘEHLED
- Produkt do samodzielnego montażu
- W komplecie wszystkie elementy potrzebne do montażu (części, klucze)
- Prosty montaż według załączonej instrukcji
- Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
Obvodové lišty s osvětlením vám dokonalým způsobem zatraktivní skříň z kolekce Bellevue. Byly vyrobeny v barvě Dub černý a dokonale ladí s ostatním nábytkem z této kolekce. V liště je zamontováno osvětlení, což nejen vypadá velmi atraktivně, ale je to i velmi praktické. Dostupné jsou také obvodové lišty bez osvětlení.
| GTIN | 5905370029567 |
|---|---|
| Hmotnost | 38 kg |
| Dekor | Dub Ušlechtilý |
| Styl | Moderní |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | DREAMER |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 211 cm |
| Výška | 215 cm |
| Hloubka | 24 cm |
transport
Následující produkty by vás mohli zajímat!








Please complete your information below to login.