Střední noha LIBERTAD LBTZ11-938
Posledních %1
SKU
LBTZ11-938
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 9.5 cm
Výška: 12 cm
Hloubka: 4.5 cm
260,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 260,00 Kč
| Hmotnost | 0 kg |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Materiał | kov |
| Styl | Moderní |
| Nohy | Kov |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 9.5 x 12 x 4.5 cm |
| Šířka | 9 cm |
| Výška | 12 cm |
| Hloubka | 4 cm |
transport





Please complete your information below to login.