Noční stolek Surfinio SFNK011
SKU
SFNK011-M378
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 49 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 31 cm
2 856,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 427,60 Kč
Szafka nocna Surfinio SFNK011 to idealne rozwiązanie dla każdego pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Forte, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym stylem. Uchwyt wykonany z MDF zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie szuflady, która porusza się na kulkowych prowadnicach. Wewnątrz znajduje się jedna półka, która pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Szafka nocna Surfinio SFNK011 posiada dekor w szarym kolorze oraz dąb Catania, co nadaje jej eleganckiego wyglądu. Wykończenie matowe i strukturalne dodaje szafce nowoczesnego charakteru. Jej wymiary to: szerokość 49 cm, wysokość 44 cm i głębokość 31 cm.
| GTIN | 5905370028621 |
|---|---|
| Hmotnost | 16 kg |
| Dekor | Šedá/Dub Catania |
| Barva | Šedá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | MDF |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | SURFINIO |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 48,6X44,1X41,3 |
| Šířka | 49 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 31 cm |
transport


Validate your login