Nástavec BED CONCEPT BC-10 k posteli BC-05
Posledních %1
SKU
BC-10
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 211 cm
Výška: 80 cm
Hloubka: 46 cm
As low as 7 056,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 056,00 Kč
Nadstawka BED CONCEPT BC-10 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących funkcjonalnego i stylowego mebla do swojego pokoju dziecięcego, salonu lub sypialni. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej i MDF, gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat. Nadstawka posiada 4 uchylne drzwi oraz 2 półki, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Jej nowoczesny styl i matowe wykończenie sprawiają, że idealnie wpisuje się w każde wnętrze. Nadstawka ma wymiary 211 cm szerokości, 80 cm wysokości i 46 cm głębokości. Wybierz Nadstawkę BED CONCEPT BC-10 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu!
| GTIN | 5905370062502 |
|---|---|
| Hmotnost | 60 kg |
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CONCEPT |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 211 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 46 cm |
transport






Please complete your information below to login.