Konferenční stolek HAYATO OSTT503
SKU
OSTT503-M337
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 110 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 60 cm
3 120,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 652,00 Kč
Stolik okolicznościowy HAYATO OSTT503 to idealne rozwiązanie dla miłośników stylu loftowego. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada jedną półkę i jest dostępny w trzech różnych kolorach: szarym, białym i żółtym. Ten elegancki stolik z kolekcji HAYATO doskonale sprawdzi się w jadalni, a jego matowe wykończenie i struktura dodają mu niepowtarzalnego charakteru. Z szerokością 110 cm, wysokością 45 cm i głębokością 60 cm, stolik okolicznościowy HAYATO OSTT503 to praktyczne i stylowe rozwiązanie dla Twojego domu. Wybierz Forte i ciesz się pięknym designem!
| GTIN | 5905370021097 |
|---|---|
| Hmotnost | 28 kg |
| Dekor | Smrk alpský/Černý |
| Barva | Černá |
| Styl | Industrial |
| Materiál rukojeti | MDF, Kov |
| Pokoj | Jídelna |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | HAYATO |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 110X45X60 |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport

















Validate your login