Komoda Trondheim TDHK211
SKU
TDHK211-C773
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 105 cm
Výška: 81 cm
Hloubka: 42 cm
5 664,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 664,00 Kč
Komoda Trondheim TDHK211 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl oraz funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada 4 kulkowe szuflady, które zapewniają dużą pojemność oraz łatwe i ciche otwieranie. Uchwyt oraz nóżki wykonane z metalu dodają meblowi elegancji i stabilności. Komoda jest dostępna w dekorze Dąb Artisan/Czarny, który doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Wysokość 81 cm, szerokość 105 cm oraz głębokość 42 cm sprawiają, że komoda Trondheim TDHK211 jest idealnym rozwiązaniem do sypialni. Wykończenie matowe oraz strukturalne dodają meblowi elegancji i stylu. Komoda Trondheim TDHK211 to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design.
| GTIN | 5905370028676 |
|---|---|
| Hmotnost | 44 kg |
| Dekor | Dub Artisan/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický, na nohách |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 4 |
| Kolekce | TRONDHEIM |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 104,7X81,3X41,5 |
| Šířka | 105 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 42 cm |
transport





























Please complete your information below to login.