Komoda Surfinio SFNK211
SKU
SFNK211-M378
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 99 cm
Výška: 86 cm
Hloubka: 41 cm
6 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 000,00 Kč
Komoda Surfinio SFNK211 to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka funkcjonalnego i stylowego mebla do pokoju dziecięcego. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Forte, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Komoda posiada trzy pojemne szuflady, które umożliwiają przechowywanie różnych przedmiotów, a kulkowe prowadnice zapewniają łatwe i płynne otwieranie i zamykanie szuflad. Uchwyt wykonany z MDF-u dodaje meblowi elegancji i nowoczesnego stylu. Komoda Surfinio SFNK211 została wykonana z płyty meblowej, a jej dekor w kolorze szarym i dębowym Catania doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Mebel został wykończony matową i strukturalną powłoką, co dodaje mu wyjątkowego charakteru. Komoda ma wymiary 99 cm szerokości, 86 cm wysokości i 41 cm głębokości, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla każdego pokoju dziecięcego. Wybierz komodę Surfinio SFNK211 i ciesz się funkcjonalnym i stylowym meblem, który będzie służył Ci przez wiele lat.
| GTIN | 5905370028577 |
|---|---|
| Hmotnost | 47 kg |
| Dekor | Šedá/Dub Catania |
| Barva | Šedá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | MDF |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | SURFINIO |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 98,9X85,9X41,3 |
| Šířka | 99 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport


Please complete your information below to login.