Komoda Snow SNWK23
SKU
SNWK23-C50
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 96 cm
Výška: 87 cm
Hloubka: 41 cm
7 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 222,00 Kč
Komoda Snow SNWK23 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl oraz funkcjonalność. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak płyta meblowa i MDF, zapewnia trwałość i solidność użytkowania. Komoda posiada trzy pojemne szuflady, które umożliwiają przechowywanie różnych przedmiotów. Prowadnice szuflad kulkowe gwarantują płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Uchwyt wykonany z metalu dodaje komodzie eleganckiego wyglądu, a nóżki z tworzywa sztucznego zapewniają stabilność i bezpieczeństwo. Komoda Snow SNWK23 doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni, a jej biały dekor i matowe wykończenie dodadzą pomieszczeniu lekkości i elegancji. Wymiary komody to: szerokość 96 cm, wysokość 87 cm, głębokość 41 cm. Komoda Snow SNWK23 to produkt marki Forte, która od lat cieszy się uznaniem klientów dzięki wysokiej jakości swoich mebli.
| GTIN | 5905370028423 |
|---|---|
| Hmotnost | 47 kg |
| Dekor | Bílá |
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | SNOW |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 95,7X86,5X41,7 |
| Šířka | 96 cm |
| Výška | 87 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport












Validate your login