Komoda Sintra 43
SKU
24BSKS43
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 220 cm
Výška: 86 cm
Hloubka: 40 cm
9 327,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 9 327,00 Kč
Komoda Sintra 43 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl oraz funkcjonalność. Wyprodukowana przez renomowaną firmę HELVETIA, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Komoda posiada trzy uchylne drzwi oraz cztery półki, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Bez uchwytów, dzięki systemowi PUSH TO OPEN, zyskuje na minimalistycznym wyglądzie. Nogi wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają stabilność i trwałość. Komoda Sintra 43 dostępna jest w dekorze Dąb Samdal/Biały połysk, co nadaje jej eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Idealnie sprawdzi się w jadalni lub salonie. Jej wymiary to: szerokość 220 cm, wysokość 86 cm, głębokość 40 cm. Wybierz komodę Sintra 43 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu!
| GTIN | 5905370017663 |
|---|---|
| Hmotnost | 77 kg |
| Dekor | Dub Samdal/Bílá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Typ dveří | Pantové |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | SINTRA |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 220 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport









Please complete your information below to login.