Komoda Prowansja K3D
SKU
PRW-K3D-SA/DLC
Dodací lhůta
Šířka: 130 cm
Výška: 88 cm
Hloubka: 43 cm
5 627,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 782,95 Kč
Komoda Prowansja K3D to idealny wybór dla miłośników stylu prowansalskiego. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej, posiada trzy drzwi oraz trzy półki, co zapewnia dużo miejsca na przechowywanie różnych przedmiotów. Uchwyt wykonany z metalu dodaje elegancji i stylu. Komoda jest dostępna w dekorze Sosna Andersen/Dąb Lefkas, co nadaje jej naturalnego i przytulnego wyglądu. Pasuje do różnych pomieszczeń, takich jak jadalnia, przedpokój czy salon. Wykończona w strukturze, ma wymiary 130 cm szerokości, 88 cm wysokości i 43 cm głębokości. Komoda Prowansja K3D to nie tylko praktyczny mebel, ale również piękna ozdoba wnętrza.
| GTIN | 5905370026061 |
|---|---|
| Hmotnost | 49 kg |
| Dekor | Borovice Andersen/Dub Lefkas |
| Styl | Provensálský |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj, Předsíň |
| Počet polic | 3 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | PROWANSJA |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 130 cm |
| Výška | 88 cm |
| Hloubka | 43 cm |
transport


Validate your login