Komoda Ikoli IKLK222
Posledních %1
SKU
IKLK222
Dodací lhůta
4-7 týdny
Šířka: 79.9 cm
Výška: 81.7 cm
Hloubka: 31.4 cm
As low as 1 790,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 790,00 Kč
| Hmotnost | 22 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Nohy | Plastický |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Obývací pokoj, Předsíň |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 4-7 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Kolekce | IKOLI |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 79.9 x 81.7 x 31.4 cm |
| Šířka | 79 cm |
| Výška | 81 cm |
| Hloubka | 31 cm |
transport






Please complete your information below to login.