Komoda HARLLSON HLTK211EC
Posledních %1
SKU
HLTK211EC
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 89.8 cm
Výška: 86.5 cm
Hloubka: 41.5 cm
As low as 5 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 660,00 Kč
| Hmotnost | 34 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Dřevo |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Dřevo, na nohách |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | HARLLSON |
| Typ komody | Se zásuvkami |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 89,8 x 86,5 x 41,5 cm |
| Šířka | 89 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport









Please complete your information below to login.