Komoda Asti
Posledních %1
SKU
ASTK200C
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 200 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 42 cm
9 260,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 7 582,00 Kč
Komoda ASTI 200 je elegantní nábytek, který kombinuje klasické a moderní prvky a jistě ocení milovníci stylového designu. Vyrobená z vysoce kvalitních materiálů - korpus z laminované desky a fronta z MDF desky - spojuje estetiku a funkčnost. Její konstrukce se čtyřmi dveřmi nabízí hojné místo pro skladování nejrůznějších předmětů. Sametově měkký, matný povrch dodává celku mimořádné kouzlo a tento nábytek nepochybně přitahuje pohled, dodává místnosti jemný a delikátní charakter. Navíc, stylové frézování na frontě, které připomíná vzor káro, dodává komodě rafinovaný charakter. Promyšlené interiér komody umožňuje skladování všech druhů předmětů, od oblečení, přes nádobí, po knihy, přispívá k udržení perfektního řádu. Komoda ASTI 200 je jedinečný nábytek, který se vyznačuje nejen výjimečným designem, ale také pečlivým provedením. Je to perfektní symbióza elegance a funkčnosti, která se ideálně hodí do každého moderního interiéru.
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Pokoj | Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 200 cm |
| Výška | 82 cm |
| Hloubka | 42 cm |
transport



Validate your login