SIENA

SIENA
Navigace
Filtr parametrů
Cena
 - 
Šířka
cm  - cm
Výška
cm  - cm
Hloubka
cm  - cm
Barva
Zobrazení Mřížka Seznam
Nastavit sestupně
 1. Komoda SIENAKomoda SIENA
  Komoda SIENA
  As low as 3 961,00 Kč
 2. Noční stolek SIENANoční stolek SIENA
  Noční stolek SIENA
  As low as 1 691,50 Kč
 3. Šatní skříň SIENA D2Šatní skříň SIENA D2
  Šatní skříň SIENA D2
  As low as 6 511,00 Kč
 4. Šatní skříň SIENA D3Šatní skříň SIENA D3
  Šatní skříň SIENA D3
  As low as 7 531,00 Kč
 5. Šatní skříň SIENA D4Šatní skříň SIENA D4
  Šatní skříň SIENA D4
  As low as 8 491,50 Kč
Zobrazení Mřížka Seznam
Nastavit sestupně

Kolekce nábytku "SIENA" je výjimečná nabídka pro ty, kdo si cení kombinace elegance, funkčnosti a moderního designu. Charakterizovaná jednoduchými, ale stylovými liniemi a vysokou kvalitou zpracování, kolekce "SIENA" se dokonale hodí do různých interiérů, od klasických po moderní.

Součástí kolekce jsou různé prvky domácího vybavení, jako jsou šatní skříně, komody, noční stolky a další nábytek, které zajišťují praktičnost a estetiku. Šatní skříně jsou dostupné ve verzích se dvěma, třemi, a dokonce čtyřmi dveřmi, s volitelnými zrcadly, které poskytují další hloubku a funkčnost. Komody a noční stolky nabízí prostorné zásuvky a police, které pomohou udržet pořádek a organizaci v každém pokoji.

Každý prvek kolekce "SIENA" je dostupný v pěti elegantních barvách: hluboké lahve zelené, decentně vybledlé modré, šťavnaté švestkové, klasické černé a zářivé bílé. Dalším atutem jsou zlaté kovové úchyty, které dodávají nábytku charakter a jsou pohodlné pro každodenní použití.

Kolekce "SIENA" je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají nábytek, který kombinuje vysokou kvalitu, funkčnost a nadčasový design, a je zároveň praktickým i výrazným dekorativním prvkem každého interiéru.