Rošt do postele 160/200 cm
SKU
TP160X200
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 160 cm
Výška: 0 cm
Hloubka: 200 cm
3 200,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 200,00 Kč
RYCHLÝ PŘEHLED
| GTIN | 5905370004045 |
|---|---|
| Hmotnost | 10 kg |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Kolekce | KIRIKUS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 160 cm |
| Hloubka | 200 cm |
transport


Please complete your information below to login.