Sedačky

Sedačky
Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Tyto čalouněné nábytek zaujmou svým moderním designem a stávají se skutečným vrcholem dokonce i v luxusně zařízených interiérech. Každá pohovka se spánkovou funkcí v našem online obchodě, včetně těch nejmenších modelů, byla navržena pro nejvyšší sedací a spánkový komfort uživatelů. Proto na Furniture24.eu najdete pouze nábytek pro obývací pokoj, který byl vyroben pomocí osvědčených technologií a materiálů.

U všech nabízených produktů se spánkovou funkcí výrobci použili trvanlivé pružiny Bonell a vlnové pružiny, které nabízejí mnohem lepší podporu těla ve srovnání s tradičními rošty. Pokud hledáte pohodlné a vizuálně atraktivní pohovky za rozumnou cenu, pak určitě najdete něco v našem rozsáhlém sortimentu - dokonce i stylové kusy nábytku z pravé kůže nyní můžete zakoupit za méně než 1000 eur!

Váš vysněný gauč se spánkovou funkcí v několika provedeních

Máte na výběr různé moderní čalouněné nábytek od polské značky Sofline Prestige, známé svými řešeními s nepřekonatelným poměrem cena-kvalita. Potřebujete poměrně malý gauč, který není ani 2 metry široký a přesto je díky své výjimečné funkčnosti a krásnému vzhledu středobodem jakéhokoli designu obývacího pokoje? Pak je model MONACO rozhodně doporučen! Takové pohovky se spánkovou funkcí z nejkvalitnější přírodní kůže jsou také vybaveny prostorným kontejnerem na ložní prádlo, který ušetří ještě více místa v malém bytě.

Samozřejmě nabízíme také mnohem větší kusy nábytku se spánkovou funkcí, jako jsou modely FINO a ASPEN, jejichž šířka je 250 cm a hloubka přes 100 cm. Tyto produkty se vyznačují perfektní trvanlivostí, jsou snadno udržovatelné a mohou být vyrobeny v různých verzích s ohledem na barvy a čalouněné materiály v