2 x Noční stolek JUNGLE
Posledních %1
SKU
JNGLSNCZ
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 54 cm
Výška: 44 cm
Hloubka: 40 cm
4 296,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 296,00 Kč
Przedstawiamy 2 szafki nocne JUNGLE od producenta CAMA, idealne do Twojej sypialni! Szafki posiadają system PUSH TO OPEN, dzięki czemu nie potrzebują uchwytów. Nogi wykonane są z metalu, co zapewnia stabilność i trwałość mebla. Każda szafka posiada jedno drzwi, a materiał zastosowany do produkcji to płyta meblowa i MDF. Styl nowoczesny oraz wykończenie matowe sprawiają, że szafki będą pasować do każdego wnętrza. Szerokość wynosi 54 cm, wysokość 44 cm, a głębokość 40 cm. Zamów już dziś i ciesz się pięknymi i funkcjonalnymi szafkami nocnymi!
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | JUNGLE |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 54 cm |
| Výška | 44 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport





Please complete your information below to login.