Televizní stolek SENTO RTV154-K
Posledních %1
SKU
SNRTV154-K
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 154 cm
Výška: 56 cm
Hloubka: 39 cm
6 100,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 185,00 Kč
| Hmotnost | 33 kg |
|---|---|
| Styl | Industrial, Loft |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Osvětlení | Ano |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 154x56x39 cm |
| Šířka | 154 cm |
| Výška | 56 cm |
| Hloubka | 39 cm |
transport








Validate your login