Noční stolek Ademo 8
Posledních %1
SKU
ADE08CSH
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 52 cm
Výška: 45 cm
Hloubka: 41 cm
1 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 660,00 Kč
| Hmotnost | 11 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní, Skandinávský |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | ADEMO |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 52 x 45 x 41 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Výška | 45 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport


Please complete your information below to login.