Šatní skříň Sophistispace SSQS62411-120
Posledních %1
SKU
SSQS62411-120
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 120.1 cm
Výška: 210.5 cm
Hloubka: 62.9 cm
7 320,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 222,00 Kč
| Hmotnost | 91 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Nohy | na podstavci |
| Osvětlení | Ne, jako doplňková možnost. |
| Typ dveří | Posuvné |
| Povrchová Úprava | Lesk, Mat |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Typ skříně | S posuvnými dveřmi |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | SOPHISTISPACE |
| Počet věšáků | 2 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 120.1 x 210.5 x 62.9 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 210 cm |
| Hloubka | 62 cm |
transport








Validate your login