Šatní skříň Econobox 2 ECBS941-120
Posledních %1
SKU
ECBS941-120
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 177.5 cm
Výška: 210.5 cm
Hloubka: 54.2 cm
7 190,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 111,50 Kč
| Hmotnost | 113 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický, na podstavci |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 4 |
| Typ skříně | 4-dveřní |
| Počet zásuvek | 1 |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Počet věšáků | 2 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 177.5 x 210.5 x 54.2 cm |
| Šířka | 177 cm |
| Výška | 210 cm |
| Hloubka | 54 cm |
transport


Validate your login