Šatní skříň Dante DT16
Posledních %1
SKU
DT16
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 93 cm
Výška: 197 cm
Hloubka: 56.5 cm
As low as 11 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 9 911,00 Kč
| Hmotnost | 73 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska, MDF |
| Styl | Moderní, Glamour, Loft |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Kov, na nohách |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 4 |
| Typ skříně | 2-dveřní |
| Počet zásuvek | 1 |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | DANTE |
| Počet věšáků | 1 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 93 x 197 x 56,5 cm |
| Šířka | 93 cm |
| Výška | 197 cm |
| Hloubka | 56 cm |
transport





















Validate your login