Šatní skříň Cube 24LGOF69
Posledních %1
SKU
24LGOF69
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 270 cm
Výška: 210 cm
Hloubka: 60 cm
17 990,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 17 990,00 Kč
| Hmotnost | 206 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Kov |
| Nohy | na podstavci |
| Typ dveří | Posuvné |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Ložnice |
| Počet polic | 6 |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 3 |
| Typ skříně | S posuvnými dveřmi |
| Zrcadlo | Bez zrcadla |
| Kolekce | CUBE |
| Počet věšáků | 2 |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 270 x 210 x 60 cm |
| Šířka | 270 cm |
| Výška | 210 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport


Validate your login