Nerozkládací stůl Orlo – OA
Posledních %1
SKU
OR-N-OA
Dodací lhůta
2-4 týdny
Šířka: 200 cm
Výška: 76.5 cm
Hloubka: 100 cm
32 760,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 18 394,00 Kč
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Materiał | dřevo |
| Styl | Loft |
| Nohy | Kov |
| Povrchová Úprava | Mat, Struktura |
| Pokoj | Jídelna |
| Dodací lhůta | 2-4 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 200 x 76,5 x 100 cm |
| Šířka | 200 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 100 cm |
transport



Validate your login