Regál Finezja F8
Posledních %1
SKU
F8-DSCZ
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 120 cm
Výška: 202 cm
Hloubka: 31 cm
5 040,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 284,00 Kč
Regał Finezja F8 to elegancki i funkcjonalny mebel, który doskonale sprawdzi się w biurze, jadalni czy salonie. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat. Regał posiada aż 8 półek, co pozwala na przechowywanie dużej ilości przedmiotów. Styl klasyczny oraz wykończenie w postaci struktury nadają mu wyjątkowego charakteru. Regał Finezja F8 ma wymiary 120 cm szerokości, 202 cm wysokości oraz 31 cm głębokości, co pozwala na swobodne umieszczenie go w różnych pomieszczeniach. Wybierz Regał Finezja F8 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu lub biurze.
| Hmotnost | 48 kg |
|---|---|
| Barva | Hnědý |
| Styl | Klasický |
| Pokoj | Jídelna, Kancelář, Obývací pokoj |
| Počet polic | 8 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FINEZJA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 202 cm |
| Hloubka | 31 cm |
transport






















Validate your login