Věšákový panel CROSS 03
Posledních %1
SKU
CROSS-03
Dodací lhůta
4-7 týdny
Šířka: 40 cm
Výška: 70 cm
Hloubka: 20 cm
As low as 1 560,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 326,00 Kč
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Předsíň |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 4-7 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CROSS |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 40 cm |
| Výška | 70 cm |
| Hloubka | 20 cm |
transport





Validate your login