Zrcadlo Dante DT20 - KS
Posledních %1
SKU
DT20-DCKS
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 83 cm
Výška: 66 cm
Hloubka: 2 cm
1 660,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 411,00 Kč
| Hmotnost | 17 kg |
|---|---|
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní, Glamour, Loft |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Ložnice, Předsíň |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | DANTE |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 83 x 66 x 2 cm |
| Šířka | 83 cm |
| Výška | 66 cm |
| Hloubka | 2 cm |
transport





















Validate your login