Konferenční stolek Finezja F17
Posledních %1
SKU
F17-DS
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 110 cm
Výška: 49 cm
Hloubka: 60 cm
2 616,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 616,00 Kč
Stolik okolicznościowy Finezja F17 to elegancki i stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się w Twoim salonie. Wykonany z wysokiej jakości płyty meblowej, gwarantuje trwałość i solidność przez wiele lat. Stolik posiada jedną półkę, na której można umieścić książki, czasopisma czy dekoracyjne elementy. Jego klasyczny styl i wykończenie w strukturze dodają mu szyku i elegancji. Stolik ma wymiary 110 cm szerokości, 49 cm wysokości i 60 cm głębokości, co pozwala na swobodne ustawienie go w różnych miejscach w salonie. Stolik okolicznościowy Finezja F17 to idealny wybór dla osób ceniących sobie styl i funkcjonalność w jednym meblu.
| Hmotnost | 23 kg |
|---|---|
| Barva | Hnědý |
| Styl | Klasický |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FINEZJA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 110 cm |
| Výška | 49 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport






















Please complete your information below to login.