Komoda Rypsyma RPSK341-120
Posledních %1
SKU
RPSK341-120
Dodací lhůta
Šířka: 139.3 cm
Výška: 120.7 cm
Hloubka: 34.1 cm
3 920,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 332,00 Kč
| Hmotnost | 59 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Dětský pokoj, Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 11 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 4 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 139.3 x 120.7 x 34.1 cm |
| Šířka | 139 cm |
| Výška | 120 cm |
| Hloubka | 34 cm |
transport


Validate your login