Komoda MAXIMUS M05
Posledních %1
SKU
M05-BM
Dodací lhůta
3-5 týdny
Šířka: 50 cm
Výška: 115 cm
Hloubka: 40 cm
3 000,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 000,00 Kč
Wąska komoda z kolekcji Maximus najkorzystniej prezentuje się w sąsiedztwie innych mebli z tej samej kolekcji. Komoda ta posiada nowoczesny design o czym świadczy jego kolorystyka (do wyboru: kasztan wenge, kasztan wenge + laredo, śliwa wallis, śliwa wallis + laredo) oraz efektowne uchwyty i nóżki w kolorze aluminium. W wnętrzu szafki znajdują się trzy praktyczne półki.
| Hmotnost | 26 kg |
|---|---|
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Pokoj | Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací lhůta | 3-5 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | MAXIMUS MARIDEX |
| Typ komody | S dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 50 cm |
| Výška | 115 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport




































Please complete your information below to login.