Komoda Chelsea CHLK231-U42
Posledních %1
SKU
CHLK231-U42
Dodací lhůta
Šířka: 121.2 cm
Výška: 79.9 cm
Hloubka: 42.2 cm
3 460,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 941,00 Kč
| Hmotnost | 53 kg |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | bez úchytů (přední část mírně vyčnívá nad vrchní desku) |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Nohy | Plastický |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Mat |
| Pokoj | Dětský pokoj, Jídelna, Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 2 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | CHELSEA |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| rozměry | 121.2 x 79.9 x 42.2 cm |
| Šířka | 121 cm |
| Výška | 79 cm |
| Hloubka | 42 cm |
transport
Následující produkty by vás mohli zajímat!






















Validate your login