Komoda CEZAR 13
Posledních %1
SKU
CZ13DS
Dodací lhůta
Šířka: 170 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 42 cm
4 536,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 3 855,60 Kč
Komoda CEZAR 13 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wyprodukowana przez renomowaną firmę Jurek Meble, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Komoda posiada 2 drzwi, 1 półkę oraz 3 szuflady, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów w jednym miejscu. Uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego oraz nóżki na cokole dodają meblowi elegancji i lekkości. Prowadnice szuflad rolkowe zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Komoda CEZAR 13 doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni, a matowe wykończenie nadaje jej nowoczesnego charakteru. Wymiary komody to: szerokość 170 cm, wysokość 85 cm, głębokość 42 cm. Wybierz komodę CEZAR 13 i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem w swoim domu!
| Hmotnost | 57 kg |
|---|---|
| Barva | Bilá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Válečkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 1 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 3 |
| Kolekce | CEZAR |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 170 cm |
| Výška | 85 cm |
| Hloubka | 42 cm |
transport


Validate your login