Regál Clif CLFR315-C546
SKU
CLFR315-C546
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 47 cm
Výška: 115.1 cm
Hloubka: 41.6 cm
2 530,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 530,00 Kč
| GTIN | 5905370079692 |
|---|---|
| Hmotnost | 27 kg |
| Dekor | old wood/tmavě šedý beton |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Industrial |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CLIF |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 47 cm |
| Výška | 115 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport


Please complete your information below to login.