Závěsná polička Clif CLFB01-H51
SKU
CLFB01-H51
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 120 cm
Výška: 22.8 cm
Hloubka: 21.9 cm
1 460,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 1 460,00 Kč
| GTIN | 5905370079814 |
|---|---|
| Hmotnost | 7 kg |
| Dekor | Old Wood |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Moderní, Industrial |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Dětský pokoj, Ložnice, Obývací pokoj |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CLIF |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 22 cm |
| Hloubka | 21 cm |
transport


Please complete your information below to login.