Botník Clif CLFD211-C546
SKU
CLFD211-C546
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 67 cm
Výška: 105.5 cm
Hloubka: 41.6 cm
4 390,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 390,00 Kč
| GTIN | 5905370079760 |
|---|---|
| Hmotnost | 39 kg |
| Dekor | old wood/tmavě šedý beton |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Industrial |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Typ dveří | Pantové |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Předsíň |
| Počet polic | 4 |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet dveří | 2 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Kolekce | CLIF |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 67 cm |
| Výška | 105 cm |
| Hloubka | 41 cm |
transport


Please complete your information below to login.