Rozkládací stůl Clif EST42T-H51
SKU
EST42T-H51
Dodací lhůta
2-3 týdny
Šířka: 160 cm
Výška: 76.6 cm
Hloubka: 90 cm
6 390,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 6 390,00 Kč
| GTIN | 5905370079715 |
|---|---|
| Hmotnost | 60 kg |
| Dekor | old wood/tmavě šedý beton |
| Materiał | Nábytková deska |
| Styl | Industrial |
| Povrchová Úprava | Struktura |
| Pokoj | Jídelna |
| Dodací lhůta | 2-3 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | CLIF |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 76 cm |
| Hloubka | 90 cm |
transport


Please complete your information below to login.