Psací stůl Arizona
SKU
RRB-1
Dodací lhůta
4-6 týdny
Šířka: 120 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 60 cm
2 880,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 448,00 Kč
| GTIN | 5905370031621 |
|---|---|
| Hmotnost | 31 kg |
| Dekor | Dub Artisan |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Žádný, systém PUSH TO OPEN |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Dětský pokoj, Kancelář |
| Dodací lhůta | 4-6 týdny |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | ARIZONA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 120 cm |
| Výška | 77 cm |
| Hloubka | 60 cm |
transport


Validate your login