Noční stolek Frida SN
SKU
FR-SN-SHW
Dodací lhůta
Šířka: 48 cm
Výška: 68 cm
Hloubka: 40 cm
2 367,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 2 011,95 Kč
Stolik nocny Frida SN to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wyprodukowany przez renomowaną firmę GAŁA, zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i solidność produktu. Stolik posiada dwie szuflady, które umożliwiają przechowywanie najpotrzebniejszych przedmiotów w zasięgu ręki. Prowadnice kulkowe zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego jest wygodny w użytkowaniu i nie rysuje powierzchni. Nogi również wykonane z tworzywa sztucznego zapewniają stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Stolik nocny Frida SN dostępny jest w dekorze Shirin Walnut/Czarny, który wprowadzi do Twojej sypialni nowoczesny i elegancki styl. Produkt wykonany z płyty meblowej, a wykończenie w strukturze dodaje mu charakteru. Wymiary stolika to: szerokość 48 cm, wysokość 68 cm, głębokość 40 cm. Stolik nocny Frida SN to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie funkcjonalność, styl i jakość.
| GTIN | 5905370031003 |
|---|---|
| Hmotnost | 19 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Počet zásuvek | 2 |
| Kolekce | FRIDA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 48 cm |
| Výška | 68 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport


Validate your login