Vitrína Frida W2D
SKU
FR-W2D-SHW
Dodací lhůta
Šířka: 91 cm
Výška: 185 cm
Hloubka: 40 cm
6 700,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 5 695,00 Kč
Witryna Frida W2D to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl i funkcjonalność. Wyprodukowana przez renomowaną firmę GAŁA, zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i solidność mebla. Witryna posiada 2 drzwi oraz 3 półki, co pozwala na przechowywanie różnych przedmiotów. Prowadnice szuflad kulkowe zapewniają płynne i ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego jest wygodny w użytkowaniu. Witryna Frida W2D jest dostępna w dekorze Shirin Walnut/Czarny, co nadaje jej eleganckiego wyglądu. Mebel ten doskonale sprawdzi się w jadalni lub salonie. Oświetlenie jest opcją dodatkową, co pozwala na dostosowanie witryny do indywidualnych potrzeb. Witryna ma wymiary 91 cm szerokości, 185 cm wysokości i 40 cm głębokości. Jeśli szukasz funkcjonalnego i stylowego mebla, to witryna Frida W2D jest dla Ciebie!
| GTIN | 5905370030983 |
|---|---|
| Hmotnost | 58 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Jídelna, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FRIDA |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 91 cm |
| Výška | 185 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport


Validate your login