Komoda Frida K3D3S
SKU
FR-K3D3S-SHW
Dodací lhůta
Šířka: 135 cm
Výška: 86 cm
Hloubka: 40 cm
5 567,00 Kč
Lowest price of the last 30 days: 4 731,95 Kč
Komoda Frida K3D3S to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny styl oraz funkcjonalność. Wyprodukowana przez renomowaną firmę GAŁA, cechuje się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o każdy detal. Komoda posiada trzy drzwi oraz trzy półki, co pozwala na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Dodatkowo, szuflady wyposażone są w kulkowe prowadnice, co zapewnia płynne i ciche otwieranie i zamykanie. Uchwyty wykonane z tworzywa sztucznego oraz nóżki z tego samego materiału, nadają meblowi lekkości i elegancji. Komoda została wykonana z płyty meblowej, a jej dekor w kolorze Shirin Walnut/Czarny oraz wykończenie w strukturze, nadają jej niepowtarzalnego charakteru. Komoda Frida K3D3S doskonale sprawdzi się w salonie lub sypialni, a jej wymiary (szerokość 135 cm, wysokość 86 cm, głębokość 40 cm) pozwalają na umieszczenie jej w różnych pomieszczeniach. Wybierz komodę Frida K3D3S i ciesz się pięknym i funkcjonalnym meblem!
| GTIN | 5905370030860 |
|---|---|
| Hmotnost | 44 kg |
| Dekor | Shirin ořech/Černá |
| Styl | Moderní |
| Materiál rukojeti | Plastová |
| Vodítka zásuvek | Kuličkové vodítka |
| Pokoj | Ložnice, Obývací pokoj |
| Počet polic | 3 |
| Dodací podmínky | Vlastní montáž |
| Kolekce | FRIDA |
| Typ komody | Se zásuvkami a dveřmi |
| záruka | 24 měsíců |
| Šířka | 135 cm |
| Výška | 86 cm |
| Hloubka | 40 cm |
transport


Validate your login